Makijaż permanentny

MAKIJAŻ PERMANENTNY

w dzisiejszych czasach wygląd ma bardzo duże znaczenie. Dobra prezencja to nie tylko przyjemność, ale i konieczność. Każda z nas, niezależnie od wieku chce wyglądać pięknie, by czuć się dobrze i pewnie. Najczęściej jednak brakuje Ci czasu na dobry make up. Nawał obowiązków, wykonywanie bardzo czynnych zawodów, a także aktywne spędzanie wolnego czasu to sytuacje w których normalny makijaż wykonany kosmetykami może się nie sprawdzić. Makijaż permanentny to doskonały sposób aby skorygować niedoskonałości Twojej twarzy. Polecamy go paniom, które maja problemy ze wzrokiem i z tej przyczyny codzienne upiększanie twarzy sprawia im wiele trudności. Także klientkom po przebytych chorobach, których konsekwencją może być ubytek włosków łuku brwiowego, czy rzęs.

Polecamy go także osobom które są niezadowolone z łuku brwiowego czy zaniku czerwieni wargowej. Makijaż permanentny zawsze wygląda świetnie, nie zmywa się i nie rozmazuje - jest zawsze idealny. W zależności od potrzeb klientów, może być bardzo naturalny lub przeciwnie troszkę intensywniejszy. Idealny makijaż permanentny to taki, który dopasowany jest do typu Twojej urody, wygląda jak naturalny. Makijaż ten, powinien delikatnie ożywiać i  podkreślać Twoją twarz.

A oto co możemy  skorygować makijażem permanentnym

  • podkreślenie konturu ust
  • nasycenie czerwieni wargowej- odświeżenie, rozświetlenie ust
  • wyrównanie dysproporcji warg- powiększenie mniejszej
  • podkreślenie  i korekt łuku brwiowego
  • zagęszczenie rzęs- kreską lub drobnymi kropeczkami
  • podkreślenie oczu- kreskami
Zdjęcie przedstawia finalistkę Metamorfozy - Twoje piękno w dobrych rękach 2014. Makijaż permanentny brwi wykonany przez Panią Anię w Salonie Urody Marzena Gross.
 
Makijaż permanentny przy dzisiejszej technice robi się bardzo sprawnie i prawie bezboleśnie. Techniki mogą być różne,  ale ciągle pigmentowanie makijażem permanentnym polega na wprowadzaniu igłą  hipoalergicznego barwnika w wierzchnie warstwy naskórka 3-4 warstwa na okres kilku lat 3-5. Jedną z ważniejszych rzeczy w makijażu jest, aby barwnik był równo wprowadzamy mimo różnej grubości skóry jaką igła napotka w trakcie pracy. Igła w urządzeniu BioEvolution pracuje nie zmiennie, dzięki temu makijaż wykonany tym urządzeniem charakteryzuje się ciągłością linii i trwałością koloru. Kolejną niezwykle ważną sprawą jest bezpieczeństwo i higiena pracy. Salon Urody Marzeny Gross pracuje na sprzęcie  BioEvolution , który jest sprzętem nowej generacji. BioEvolution pozwala na pracę igły z jednorazowymi kardridżami- element przez który przechodzi barwnik.  Zazwyczaj w sprzętach innych firm spotykanych w branży wymienia się igłę  dla każdej klientki, która powinna być sterylna, fabrycznie zapakowana i jednorazowa, natomiast barwnik przechodzi przez stałą cześć raczki która pracuje. W naszym urządzeniu sterylny jest cały moduł igła + kardridż przez który przechodzi barwnik. To daje Państwu, najwyższą jakość bezpieczeństwa bez ryzyka zarażenia tak groźnymi chorobami jak AIDS lub wirusowe zapalenie wątroby
 
 

Korekta łuku brwiowego

CZAS ZABIEGU: 1godz 30 min. / CENA: 680 - 780 zł

Każdą naszą klientkę traktujemy indywidualnie i tylko dla niej jest dobierany np. rysunek brwi, który przecież pełni fundamentalną rolę w wyrazie twarzy. Zabieg dla osób o rzadkich brwiach, jak również dla pań, którym ze względu na słaby wzrok trudno jest wykonać precyzyjny rysunek brwi. Dzięki "uniesieniu" linii brwi można uzyskać wizualny efekt liftingu i odmłodzenia. Makijaż ten jest dobrym wyborem również dla sportsmenek. Technika ta może być wykorzystana z powodzeniem dla osób po przebytej chemioterapii, czy w celu zakamuflowania blizn. 
Metody którymi wykonujemy makijaż permanenty brwi to:

* ombre - pudrowa okazyjna cena 500 zł
* włoskowa
* pełne cieniowanie

Kreska oka górna i dolna

CZAS ZABIEGU: 1godz. 30 min.
CENA: kreska górna 350 - 400 zł
CENA: kreska dolna 300 zł

W zależności od potrzeb oka określa się właściwy kształt kresek. Największą potrzebą pań jest wizualne podniesienie opadającej powieki oraz podkreślenie mało kontrastowych oczu. Dla lepszego efektu kreskę można wykonać w zwieńczeniu rzęs, co optycznie zagęści je.

Korekta ust

CZAS ZABIEGU: 2 godz.
CENA: konturu z wypełnieniem - 690 zł

Makijaż permanentny ust umożliwia korektę dysproporcji dolnej i górnej wargi, w celu przywrócenia prawidłowej symetrii, kształtu i koloru ust.

Możemy powiększyć jedną wargę lub wizualnie pomniejszyć drugą.W przypadku zaniku czerwieni wargowej, dobre efekty daje wypełnienie ust pigmentem. Makijaż permanentny, nie tylko niweluje niedoskonałości natury, ale również może podkreślać jej piękno. Zabieg stosuje się także przy maskowaniu rozszczepu górnej wargi jak i przebarwień np. po opryszczce. Niekiedy wystarczy podkreślić sam kontur. 

UWAGA! klientki u których występuje wirus opryszczki powinny przyjmować 7 dni przed zabiegiem i 3 dni po zabiegu lek przeciwwirusowy typu Heviran 800, Zovirax - lek jest na receptę.