Pielęgnacja stóp

W naszym gabinecie, możesz zrobić kosmetyczny pedicure, pedicure Spa oraz pedicure leczniczy- a w jego trakcie, uzyskasz profesjonalną pomoc w wielu problemach stóp. Każdy z pedicurów, odnawia i regeneruje skórę, poprawia krążenie krwi, odświeża, nawilża, przynosi uczucie ulgi obolałym stopom oraz oczywiście wspaniale pielęgnuje skórę. Pedicure zapewnia nam efekt zdrowych,  gładkich i delikatnych stóp na długi czas. To idealny zabieg zarówno dla kobiety jak i dla mężczyzny.

PEDICURE KOSMETYCZNY

CZAS ZABIEGU: 1godz / CENA: 100 zł

Bardzo przyjemny zabieg pielęgnacyjny, zaczynający się od odprężającej kąpieli stóp w aromatycznej soli, zmyciu lakieru, skróceniu, opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci, oraz wypielęgnowaniu skórek. W jego skład wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt- wszystkie wymienione czynności, wykonywane są frezarką z odpowiednimi końcówkami ścierającymi, które nie stymulują nadmiernego rogowacenia naskórka. Pedicure zakończony jest  manualnym masażem oraz ewentualnie polakierowaniem paznokci- paniom, a  panom- wypolerowaniem płytki paznokcia. Pedicure kosmetyczny daje wspaniałe poczucie lekkości i niesłychany komfort stopom.      

PEDICURE SPA

CZAS ZABIEGU: 1 godz / CENA: 125 zł

Relaksujący i kojący zabieg: połączenie masażu, zapachu olejków aromaterapeutycznych i ciepła. Charakterystyczna dla zabiegu jest wzbogacona pielęgnacja. Oprócz podstawowych czynności: aromatycznej kąpieli stóp, opiłowania i skrócenia paznokci, pielęgnacji skórek, starciu zgrubiałego naskórka z pięt- obejmuje także, peeling usuwający wysuszony naskórek z całych stóp oraz głębokie nawilżanie, dzięki zastosowaniu odżywczej maski lub parafiny. Uwieńczeniem tego odprężającego rytuału jest masaż.

PEDICURE LECZNICZY

CZAS ZABIEGU: 1 godz
CENA: 98 - 130 zł
CENA modzele - odciski : 40 - 60 zł
CENA klamra korygująca 65 - 150 zl

Jest połączeniem pedicure kosmetycznego z odpowiednio dobraną metodą usunięcia poszczególnych zmian. Pedicure leczniczy polecamy w przypadku występowania: bolesnych odcisków, modzeli, nagniotków, pękających pięt, wrastających paznokci, uszkodzonych paznokci. Pedicure leczniczy zaczynamy od wywiadu z klientem oraz analizy problemu. Zabieg wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości sterylnych urządzeń - z frezami ścierającymi oraz specjalistycznych preparatów-marki Gewohl, przeznaczonych do pielęgnacji problematycznych stóp. Poza odpowiednio dobraną kuracją gabinetową, uzyskasz odpowiednie wskazówki,które w przyszłości pomogą Ci zapobiec powstaniu na skórze bolesnych zmian. Możesz także, w naszej drogerii, nabyć niezbędne preparaty do pielęgnacji stóp w domu, specjalistyczne żelowe korektory: nakładki i gumki ochronne, poduszki przeciwuciskowe na śródstopie i haluksy-wszytko by ulżyć Twoim stopom.

W naszym gabinecie możesz zrobić bezpieczny pedicure. Spełniamy wszelkie wymogi higieniczne i sanitarne.

Dbamy o bezpieczeństwo wzakresie dezynfekcji i sterylizacji , przed zabiegiem, podczas oraz bezpośrednio po nim. Sterylność, czystość i higiena wykonywanych zabiegów- to dla nas priorytet. W trakcie zabiegów pedicure używamy środków do dezynfekcji skóry oraz  jednorazowych: worków do moczenia stóp, ręczników, rękawiczek, w razie potrzeby masek. Preferujemy pracę z użyciem specjalistycznej frezark i( chyba że klient woli pracę ręczną), której końcówki, frezy, są poddawane jałowej sterylizacji. Nasz nowoczesny autoklaw ( to najskuteczniejsza forma sterylizacji) daje możliwość sterylizacji zbiorczej oraz pakietowania narzędzi.

Na życzenie klienta, możemy również wykonać sterylizacje ( z pakietowaniem) jego własnych narzędzi- przyniesionych z domu- tuż po wykonanym pedicure.