Zabiegi na twarz

Poznaj zabiegi na twarz przygotowane specjalnie dla mężczyzn. Paniom przypominamy, iż mogą podarować swojemu mężczyźnie karnet na zabiegi...

ESPRESSO MEN 

CZAS ZABIEGU: 60 minut / CENA: 190 zł

Zabieg stworzony z myślą o pielęgnacji skóry męskiej narażonej na podrażnienia wywołane codziennym goleniem, stresem, paleniem tytoniu i piciem alkoholu. Zabieg dostarcza natychmiastowego rozwiązania, łagodzi zaczerwienienia, niweluje suchość skóry, przywracając jej miękkość i młodość.

THALGODERMYL

CZAS ZABIEGU: 55 minut / CENA: 190 zł

Intensywny zabieg przeciwtrądzikowy: Zabieg leczniczy, przeznaczony dla osób z trądzikiem, aby mogły odzyskać zdrową i czystą skórę. Ma za zadanie regulować pracę gruczołów łojowych, zwężenie porów skóry, zapobiega tworzeniu się zaskórników i stanów zapalnych, poprawia nawilżenie oraz koloryt skóry.

NEODERMA Bio-Peeling, Polski peeling ziołowy

CZAS ZABIEGU: 1.5 godz. / CENA: 250 zł

Posiada podwójne działanie mechaniczne i biologiczne zapewniające 100-procentowy efekt, który jest widoczny po pierwszym zabiegu. Jest terapią dla największych problemów skórnych z którymi najczęściej stykają się kosmetyczki. Podwójne mechaniczne i biologiczne działanie bio-peelingu daje widoczne rezultaty już po pie rwszej aplikacji.

GLYKOPEEL

CZAS ZABIEGU 75 minut / CENA: 172 zł

Dermatologiczny peeling anti-aging przeznaczony do efektywnej walki z procesem starzenia się skóry. W jego skład wchodzi silny czynnik złuszczając kwas (kwas glikolowy), czynniki depigmentacyjne (kwas kojowy i wyciąg z Mącznicy lekarskiej), naturalne związki łagodzące podrażnienia (wyciąg z Morwy białej), witaminy A, C i E, które optymalizują działanie peelingu.

MESOPEEL lactic 30% - kwas mlekowy + retinol 1%

CZAS ZABIEGU: 60 minut / CENA ZABIEGU 168 zł

Odpowiedni do stosowania przy terapiach drobnych zmarszczek i walki z fotostarzeniem się skóry. Stymuluje powstawanie nowych włókien kolagenu i elastyny. Lactic peel AL zwiększa produkcję ceramidów przez keratynocyty. Ponadto przyczynia się do złuszczania. Rozjaśniona i rozświetla skórę, poprawia mikrokrążenie, głęboko nawilża skórę, wygładza drobne zmarszczek oraz wszelkie nierówności.

NEOSTRATA - peeling z 30% kwasem cytrynowym

CZAS ZABIEGU: 60 minut /CENA ZABIEGU: 150 zł

Zabieg z użyciem kwasu cytrynowego o stężeniu 30% polecany jest szczególnie dla osób z problemami nierównej pigmentacji, plam i przebarwień a także szarej, zmęczonej cery z oznakami starzenia. 
Kwas cytrynowy wykazuje nie tylko działanie rozjaśniające ale także, ze względu na silne działanie antyoksydacyjne, odmładza skórę.  

T-PEEL - kwas trójchlorooctowy TCA

CZAS ZABIEGU: 60 minut / CENA: 220 zł

Peeling chemiczny TCA to jeden z najskuteczniejszych zabiegów na powierzchniowe defekty skóry. Polecany szczególnie dla skór cienkich i suchych, z obniżonym progiem bólu. Stymuluje odnowę komórkową skóry, działa złuszczająco i odmładzająco. Regeneruje skórę, poprawia jej grubość, napięcie oraz wygładza nierówności naskórka. Stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i glikozaminoglikanów. Zmniejsza głębokość zmarszczek, wspomaga redukcję niedoskonałości skóry w postaci rozszerzonych porów, blizn, przebarwień. Zaletą tego peelingu jest szybkie uzyskanie efektów estetycznych, czasem nawet już po pierwszym zabiegu. 

Peeling migdałowy

CZAS ZABIEGU: 60 minut / CENA: 160 zł

Obejrzyj nasz film z prezentacji zabiegu

Dermatologiczny peeling powierzchowny na bazie kwasu migdałowego. Kwas migdałowy należy do kwasów owocowych. W sposób naturalny jest otrzymywany z hydrolizy gorzkich migdałów. Posiada większą cząsteczkę niż kwas glikolowy, a jako kwas jest od niego silniejszy. Swoją budową strukturalną przypomina antybiotyki o szerokim spektrum działania, dzięki temu posiada właściwości odkażające i przeciwbakteryjne. Działa złuszczająco, reguluje wydzielanie łoju, dzięki czemu znajduje zastosowanie w terapii umiarkowanego trądziku oraz pielęgnacji skóry tłustej i łojotokowej. Może być stosowany w przypadku skóry wrażliwej, z trądzikiem różowatym. Dzięki żelowej postaci pozwala na powolną penetrację w głąb skóry bez wywoływania podrażnień. Widoczne efekty poprawy kondycji skóry są możliwe do osiągnięcia w krótkim czasie.

SALIPEEL

CZAS ZABIEGU 50 minut / CENA: 148 zł

Dermatologiczny piling na bazie kwasu salicylowego. Posiada właściwości złuszczające oraz właściwości lipofilowe, silniejsze niż kwasy AHA. Jest pomocny w terapii trądziku - rozpuszcza cement międzykomórkowy, odblokowuje zaskórniki i reguluje wydzielanie łoju, działa również przeciwbakteryjnie. 

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA

CZAS ZABIEGU: 50 minut / CENA: 86 - 130 zł

Mikrodermabrazja jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu. Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek.

ZABIEG ODMŁADZANIA SKÓRY VPL

Variable Pulsed Light TM emituje wiązkę żółtego światła które na odpowiedniej głębokości pobudza fibroblasty do produkcji kolagenu, wygładzając zmarszczki, zmiejszając rozszerzone pory, wyrównując napięcie i koloryt skóry. To intensywnie odmładzający zabieg dla skór po 30 roku życia. 

ZAMYKANIE NACZYNEK, ŁAGODZENIE RÓMIENIA 

Zabiegach dla skór naczyniowych VPL także emituje wiązkę żółtego światła, które działa na hemoglobinę - składnik krwi. Dzięki termicznemu działaniu na ścianki naczynia krwionośnego dochodzi do jego zamknięcia. VPL zamyka wiele rodzajów naczyń: powierzchniowe zmiany naczyniowe, naczyniaki gwieździste, teleangiektazje - rozszerzone naczynia włosowate które przeświecają przez naskórek, najczęściej pojedyncze na skrzydełkach nosa, przegrodzie nosowej, policzkach