Zabiegi na ciało

Poznaj zabiegi na ciało przygotowane specjalnie dla mężczyzn. Paniom przypominamy, iż mogą podarować swojemu mężczyźnie karnet na zabiegi...

MER & SENS TREATMENT

CZAS ZABIEGU: 90 minut / CENA: 145 zł

Ekskluzywny zabieg z wykorzystaniem gorących i zimnych kamieni: Zbawienny wpływ dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego, zapracowanego człowieka. Likwiduje wszelkie napięcie, neutralizuje złą energię, przywraca dobre samopoczucie.

Pantai Luar - MASAŻ STEMPLAMI

CZAS ZABIEGU: 60 minut / CENA: 100 zł

Masaż Pantai Luar zapewni Państwu niezapomniane doznania, dodatkowo aromat poprowadzi stronę błogiego snu. Dzięki niemu poczujecie się Państwo całkowite odprężeni. Zabieg ten ukoi zarówno ciało jak i zmysły. 

MASAŻ RELAKSACYJNY

CZAS ZABIEGU: 50 minut / CENA 98 zł

Zabieg ma za zadanie rozluźnić i rozmasować stres i napięcie gromadzone w naszych mięśniach. Ciało wówczas boli, skóra jest napięta a mięśnie zbite. Ten masaż daje duże poczucie zadowolenia i naprawdę jest skutecznym antystresantem. 

MANICURE JAPOŃSKI

CZAS ZABIEGU: 45 -60 min / CENA: 76 zł

P.Shine to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nada paznokciom blask, zasili w składniki naturalne m. in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego. Japoński manicure P.Shine zalecany jest  na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

MANICURE MĘSKI 

CZAS ZABIEGU: 30 min / CENA: 42zł

Manicure biologiczny jest doskonałym zabiegiem również dla waszych rąk! Nowoczesny mężczyzna dba o swoje dłonie. W naszej szerokiej ofercie manicure, dobierzemy odpowiedni do Twoich potrzeb. Może być to szybki manicure biologiczny usuwający zbędne skórki, oraz opiłowanie i nadanie kształtu paznokci z wypolerowaniem płytki lub też dłuższy, godzinny na dłoniach  z pełną pielęgnacją, peelingiem i relaksem.

OKŁAD PARAFINOWY

CZAS ZABIEGU: 15 - 25 min / CENA: 40 zł

Ciepła maska nakładana w przyjemnej kąpieli rąk. Substancja zawiera witaminy i związki, które leczą, odżywiają i regenerują skórę. Ciepły okład poprawia ukrwienie skóry i powoduje, że macierz paznokcia szybciej dostarcza składniki odżywcze. Okład parafinowy wpływa także pozytywnie na lepszy odrost słabych paznokci i szybką ich regenerację. Ponadto wygładza skórki i nawilża wyschniętą płytkę paznokcia.

PEDICURE KOSMETYCZNY

CZAS ZABIEGU: 1 godz / CENA: 75 zł

Bardzo przyjemny zabieg pielęgnacyjny, zaczynający się od odprężającej kąpieli stóp w aromatycznej soli, skróceniu, opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci, oraz wypielęgnowaniu skórek. W jego skład wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt- wszystkie wymienione czynności, wykonywane są frezarką z odpowiednimi końcówkami ścierającymi, które nie stymulują nadmiernego rogowacenia naskórka.               

PEDICURE SPA

CZAS ZABIEGU: 1,5 godz / CENA: 110 zł

Relaksujący i kojący zabieg: połączenie masażu, zapachu olejków aromaterapeutycznych i ciepła. Charakterystyczna dla zabiegu jest wzbogacona pielęgnacja. Oprócz podstawowych czynności: aromatycznej kąpieli stóp, opiłowania i skrócenia paznokci, pielęgnacji skórek, starciu zgrubiałego naskórka z pięt- obejmuje także, peeling usuwający wysuszony naskórek z całych stóp oraz głębokie nawilżanie, dzięki zastosowaniu odżywczej maski lub parafiny. Uwieńczeniem tego odprężającego rytuału jest masaż.

PEDICURE LECZNICZY

  • CZAS ZABIEGU: 1 godz
  • CENA: 98 -130 zł
  • CENA odciski, modzele 40 - 60 zł
  • CENA klamra korygująca 135 zł

Jest połączeniem pedicure kosmetycznego z odpowiednio dobraną metodą usunięcia poszczególnych zmian. Pedicure leczniczy polecamy w przypadku występowania: bolesnych odcisków, modzeli, nagniotków, pękających pięt, wrastających paznokci, uszkodzonych paznokci.