Cryolift

CRYOLIFT - NATURALNY LIFTING

Zimno wpływa bezpośrednio na poprawę mikrokrążenia w skórze. Szybkie oziębienie danej okolicy wywołuje paradoksalny ruch naczyń krwionośnych. Mechanizm ten polega na szybkim skurczu i rozkurczu naczyń krwionośnych. Wywołuje się w ten sposób efekt pompujący. Zjawisko to jest określane mianem paradoksu naczynioruchowego. Aktywuje się mikrokrążenie w skórze, a tym samym ułatwia lepsze dotlenienie komórek skóry. Dotleniona komórka optymalnie zużywa swoje rezerwy energetyczne. Poza lepszą penetracją składników aktywnych, uzyskuje się także polepszenia funkcjonowania komórek skóry.
 
Zabieg Cryolift Laboratorium Filorga oparty jest na dobroczynnym działaniu krioterapii. Stanowi perfekcyjną symbiozę między działaniem produktów wysokiej jakości i biostymulacyjnym efektem krioterapii dla osiągnięcia optymalnych rezultatów. Wykorzystuje się tu specjalną aparaturę Cryolift z głowicą uwalniającą stabilne zimno o temperaturze do -18 stopni, bezpośrednio na skórę, nie wywołując uczucia dyskomfortu, gdyż naskórek oziębiany jest partiami za pomocą głowicy o niewielkiej średnicy. Dzięki temu aktywne substancje wykorzystywanych w zabiegu preparatów głębiej penetrują skórę a ich czynniki aktywne są w pełni przyswajane. Zabieg Cryolift wykonujemy strefowo, wprowadzając preparat kolejno na twarz, szyję i dekolt. Cryolift jest przede wszystkim zabiegiem regenerującym i liftingującym skórę w miejscach narażonych na grawitacyjne starzenie się skóry, dlatego koncentrujemy się na dolnych partiach tj. owal twarzy, policzki, szyja i dekolt.
 
Zabieg Cryolift przeznaczony jest dla każdego rodzaju skóry bez względu na wiek a najlepiej widoczne efekty obserwujemy przy skórach zwiotczałych i zmęczonych.
 
NCTF - komplek witaminowy (A, B, C, E, K) wzbogacony minerałami i aminokwasami z dodatkim koenzymów i kwasów nukleinowych. To preparat o wyjątkowych właściowościach regenerujących skórę. Działa kompleksowo dzięki zawartości wszystkich potrzebnych do odnowy substancji.

WSKAZANIA

  • odświeża i pobudza skórę.
  • przywraca owal i dawne rysy twarzy
  • unosi opadające policzki i zmniejsza „chomiki”.
  • ujędrnia wewnętrzną część ramion, zwiotczałą skórę brzucha i biustu.
  • wspomaga leczenie rozstępów.

PRZECIWWSKAZANIA

  • mocno unaczyniona skóra
  • opryszczka, silne migreny
  • problemy z zatokami oraz ciąża.

CZAS ZABIEGU 75 minut
CENA: 217 zł