Permanentna korekta brwi

Łuk brwiowy w idealnym wydaniu
 

Ombre, metodą piórkową czy hybrydową? Teraz masz wybór! Wszystko po to, by Twoje brwi były doskonałością samą w sobie. Tym bardziej, że znamy sposób na długotrwałe piękno.

Trend w kosmetologii się nie zmienia – efekty zabiegów powinny wyglądać jak najbardziej naturalnie, a brwi w tym nurcie wiodą prym. Niektórym wystarczy tylko delikatna korekta, innym - henna, a jeszcze inni borykają się z problemem blaknących czy zbyt cienkich brwi, które nie odrosły po nieudanej depilacji. Tym ostatnim proponujemy makijaż permanentny!

Rysunek brwi to uzupełnienie pięknego oka. Bez kształtnego łuku w odpowiednim kolorze-dobranym do typu urody, trudno mówić o głębokim spojrzeniu. Codzienne dbanie bywa kłopotliwe, tym bardziej u pań, którym słaby wzrok nie pozwala wykonać precyzyjnego rysunku, który odmłodziłby twarz, bo np. dzięki delikatnemu uniesieniu linii brwi, można uzyskać wizualny efekt liftingu powieki-tym samym zmnijszajac smutek oczu. Zyskujemy bardziej radosną i wypoczętą twarz.

Makijaż ten jest dobrym wyborem również dla sportsmenek.

Technika ta może być wykorzystana z powodzeniem dla osób po przebytej chemioterapii, czy w celu zakamuflowania blizn.

Makijaż permanentny metodą piórkową polega na wykonywaniu pojedynczych kresek – wszystko po to, by brwi wyglądały jak najbardziej naturalnie. Można w ten sposób włoskom nadać odpowiednią grubość, efektem czego będą do złudzenia wyglądające jak naturalne brwi. Odbywa się to za pomocą igieł przypominających piórka, którymi lingerystka wprowadza barwnik pod skórę.

Metoda hybrydowa polecana jest osobom pragnącym zrekonstruować brwi na przykład po chemioterapii, a także chcącym zatuszować blizny lub asymetrie twarzy. Makijaż ten polega na dorysowaniu na skórze brakujących włosków. Aby efekt końcowy jak najbardziej przypominał naturalne brwi, lingerystka stosuje także technikę cieniowania.

Technika cieniowania - ombre – ta nowa technika jest idealnym rozwiązaniem dla pań chcących przez całą dobę wyglądać perfekcyjnie. Ombre polega na uzyskaniu idealnego, naturalnie wyglądającego przejścia w kolorach, uzyskaniu niejako trójwymiarowości brwi. Wygląda świeżo i perfekcyjnie.

Najpiękniejsze, najbardziej naturalne makijaże permanentne brwi utrzymują się około 2 lat, te z mocniejszym pigmentem około 3 lata.

Czas wykonania to 2 godziny. Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym.

Cena 600-780 zł.

Pytaj o okresowe promocję! Może trafisz na hot ofertę!

Zapraszamy na bezpłatne konsultację. Nasza linergistka Ania czeka na Ciebie.

Masz pytania zadzwon 55 236 22 88