Manicure i zabiegi na skórę dłoni

Poznaj nasze zabiegi manicure oraz zabiegi na skórę dłoni. 

MANICURE HYBRYDOWY

CZAS ZABIEGU: około 1 godz / CENA: 76 zł

Jest jednym z najnowszych trendów w stylizacji paznokci skierowanym głównie do kobiet ceniących sobie naturalność oraz długotrwały efekt. Wśród jego zalet wymienia się przede wszystkim gładką i lśniącą stylizację bez smug oraz nieestetycznych zadrapań, wgnieceń, odpryśnięć i zmatowienia, a jego efekty utrzymują od 2 do 3 tygodni. Dużą zaletą lakierów hybrydowych jest to iż zabieg nakładania i ściągania jest o wiele mniej inwazyjny i szkodliwy dla wrażliwej płytki paznokciowej niż w przypadku paznokci akrylowych lub żelowych.

MANICURE JAPOŃSKI

CZAS ZABIEGU: 45 -60 min / CENA: 76 zł

P.Shine to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły.  Manicure japoński  jest doskonały na  paznokcie po ściągnięciu masy akrylowej czy żelu. Ten unikatowy manicure szybko postawi Twoje naturalne  paznokcie na nogi, nada im blask, zasili w składniki naturalne m. in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego. Jeśli nie zależy Ci na paznokciach długich i bogato zdobionych p.Shine jest dla Ciebie! Japoński manicure  P.Shine zalecany jest  na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. 

MANICURE MĘSKI 

CZAS ZABIEGU: 30 min / CENA: 42 zł

Manicure biologiczny jest doskonałym zabiegiem również dla waszych rąk!  Nowoczesny mężczyzna dba o swoje dłonie. W naszej szerokiej ofercie manicure, dobierzemy odpowiedni do Twoich potrzeb. Może być to szybki manicure biologiczny usuwający zbędne skórki, oraz opiłowanie i nadanie kształtu paznokci z wypolerowaniem płytki lub też dłuższy, godzinny na dłoniach  z pełną pielęgnacją, peelingiem i relaksem.  No cóż...:) Z  czysto kobiecego punku widzenia....nic tak nie pobudzi wyobraźni Waszych kobiet jak właśnie zadbane silne dłonie... 

MANICURE 

CZAS ZABIEGU: 40 min / CENA: 45 zł

Biologiczny, bezpieczny, zawsze elegancki. Zadbamy o skórki, poprawimy ich stan, nadamy właściwy kształt Państwa paznokciom. Nasze manicurzystki podpowiedzą jak dbać o dłonie, aby paznokcie się nie rozdwajały, nie przebarwiały i były w lepszej kondycji. Dobierzemy odpowiedni lakier, aby dłonie wyglądały pięknie i elegancko.

OKŁAD PARAFINOWY 

CZAS ZABIEGU: 15 - 25 min / CENA: 40 zł

Ciepła maska nakładana w przyjemnej kąpieli rąk. Substancja zawiera witaminy i związki, które leczą, odżywiają i regenerują skórę. Ciepły okład poprawia ukrwienie skóry i powoduje, że macierz paznokcia szybciej dostarcza składniki odżywcze. Okład parafinowy wpływa także pozytywnie na lepszy odrost słabych paznokci i szybką ich regenerację. Ponadto wygładza skórki i nawilża wyschniętą płytkę paznokcia. Doskonały zabieg na jesień i zimę, kiedy często zdarza nam się mieć podrażnioną i popękaną skórę dłoni. Okład parafinowy, to prawdziwa rozkosz dla tak umęczonej skóry.

ZDOBIENIE ARTYSTYCZNE PAZNOKCI

Niezmiennym hitem jest oczywiście lakier typu french. Wszystko wykonujemy ręcznie, nie używamy żadnych szablonów i podkładek. Dzięki temu ozdobiony paznokieć jest wyjątkowo piękny, wyrafinowany i harmonizuje z naturalnym kształtem. Stosujemy wszelkie dostępne techniki i najmodniejsze wzory. W doborze kolorystycznym uwzględniamy wiele czynników: kolor ubioru, porę roku, upodobania klientki, jej temperament, rodzaj zastanego oświetlenia itd.

Nasza wyobraźnia nie ma granic - każdego dnia realizujemy estetyczne marzenia naszych klientek, tworząc niepowtarzalne wzory!