Mezoterapia mikroigłowa - zobacz film

Sezon koktajlowy jest oficjalnie rozpoczęty. Bombę substancji odżywczych teraz można zamówić nie tylko w restauracji, ale… w salonie kosmetycznym. Adres zamówienia? Głębokie warstwy skóry. Postać? Skoncentrowany koktajl. Sposób podania? Stymulacja mikroigiełkami. Mezoterapia mikroigłowa może być alternatywą dla zabiegów bardziej inwazyjnych. Technologia medyczna z technologią kosmetologiczną połączyły siły, dając w jednym pakiecie młodość, blask, i jędrność skórze. Mezoterapia mikroigłowa – to zabieg który można zastosować jako profilaktyka na młodej skórze, lub jako kuracja anty-aging, przywracającej młodość skórze dojrzałej.

Nowy zabieg już dostępny w Salonie Urody Marzena Gross.

Na przystawkę: frakcjonowanie

Zabieg mezoterapii mikroigłowej przeprowadza się przy użyciu specjalistycznej głowicy z kilkudziesięcioma igiełkami. Mikro ukłucia pobudzają i stymulują naskórek w wyniku czego zwiększa się jego przepuszczalność. Jest to ten etap kiedy skóra jest przygotowywana do przyjęcia skoncentrowanych koktajli na idealnej głębokości. Głowica nakłuwając skórę wytwarza kanały frakcyjne ułatwiające transport substancji aktywnych w głąb skóry. To z kolei stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Zabieg jest całkowicie bezpieczny. Nie dochodzi podczas niego do uszkodzenia dużych naczyń krwionośnych. Dla każdej klientki używany jest sterylny moduł. Co to oznacza? Nakładka z igłami jest fabrycznie zapakowana i możliwa do użycia tylko przy jednym zabiegu.

Danie główne: dwie porcje

Mezoterapię mikroigłową przeprowadza się dwutorowo. Mezoterapia - dostarcza składniki aktywne w głąb skóry. Mikronakłuwanie - tworzy kanały dzięki, którym inicjowany jest proces gojenia i uwalniane są czynniki wzrostu. Podczas zabiegu stosowany jest masaż wibracyjny, który odpowiedzialny jest za głębsze wprowadzenie koktajlu. Mezoterapia mikroigłowa poprawia owal twarzy, redukuje zmarszczki mimiczne i poprawia elastyczność skóry. Dzięki niej skóra regeneruje się własnym podziałem komórkowym. Do tego tworzą się nowe naczynia krwionośne, a stare są mniej widoczne. Zabieg polecany jest przy każdej skórze- młodej dla polepszenia nawilżenia, pogrubienia jej struktury oraz spowolnienia procesu starzenia, ale także dojrzałej w celu spłycenia zmarszczek, ujędrnienia, poprawy owalu, ogólnego odmłodzenia.

Najprzyjemniejsze na koniec, czyli deser

Jakie korzyści daje mezoterapia mikroigłowa? Przede wszystkim po zabiegu skóra jest odmłodzona, napięta i wzmocniona. Blizny i zmarszczki wyraźnie spłycają się. Widoczne jest też rozjaśnienie przebarwień. Skóra po wizycie u kosmetologa jest błyskawicznie nawilżona, odżywiona i zregenerowana. Mechaniczna stymulacja sprawia, że skóra sama produkuje kolagen. Najważniejsze jest to, że młody i świeży wygląd skóry oraz poprawiony owal twarzy są już możliwe bez użycia skalpela. Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem bezpiecznym i nie ma skutków ubocznych nawet przy wielokrotnych aplikacjach aktywnych składników, a jego skuteczność potwierdzona jest badaniami klinicznymi.

Cena zabiegu: 260-290zł.; czas trwania zabiegu: 75 min.