Poznaj naszego lekarza medycyny regeneracyjnej

Można śmiało powiedzieć, że osocze bogatopłytkowe stało się jego pasją - tematem do zgłębiania oraz szkoleń. Do tego dochodzi wieloletnie doświadczenie oraz liczne grono zadowolonych pacjentów. O kim mowa? O doktorze Gniewosławie Zielińskim, specjaliście od zabiegów z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

- Osocze bogatopłytkowe uważam za swoisty fenomen, jaki jest w stanie wytworzyć nasz organizm – mówi doktor Gniewosław Zieliński. – Lata praktyki w ortopedii, pomoc pacjentom i obserwacje nad zdolnością regeneracji ludzkiego organizmu skłoniły mnie do kształcenia w tym kierunku.

Zaczęło się od wnikliwego studiowania możliwości wykorzystania osocza w innych dziecinach medycyny, w tym w medycynie estetycznej.

- To właśnie medycyna estetyczna jest, moim zdaniem, obecnie najszybciej rozwijającą się dziedziną. Daje wiele możliwości i wciąż pojawiają się nowinki, które dają pacjentom wachlarz możliwości do wykorzystania. Lubię wyzwania, dlatego zacząłem kształcić się w tym kierunku – podkreśla lekarz.

Od słów do realizacji postanowienia był już tylko jeden krok. Dla sprawnej ręki lekarza z wieloletnim doświadczeniem w wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego szkolenia były tylko potwierdzeniem umiejętności. Z wyróżnieniem ukończył wszystkie kursy i już myśli o kolejnych. Dlaczego? Po prostu, by być dobrym w tym, co robi. W zabiegach z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Jak podkreśla doktor Gniewosłąw Zieliński, odwirowane osocze z krwi pacjenta musi zostać podane bardzo szybko, płytko są aktywne tylko do 20 minut. Całe ostrzykiwanie musi zostać wykonane w tym czasie.

- Dlatego tak ważne jest, by to lekarz z doświadczeniem wykonywał zabieg – podkreśla lekarz. – Bezpieczeństwo, precyzja i wysoka jakość wykonywanego zabiegu są gwarancją zadowolenia moich pacjentów, kobiet i mężczyzn. Szczęśliwe twarze tych osób, gdy mijamy się na ulicy są dla mnie najlepszym wyznacznikiem, że to, co robię jest słuszne. Leczę ciało i duszę.