Pielęgnacja i relaks ciała

SATYNOWE OTULENIE

CZAS ZABIEGU: 75 minut / CENA: 158 zł

Wygładzająco - relaksujący rytuał. Nadaje skórze satynowej gładkości i blasku. Miękka, wygładzona i rozświetlona skóra odzyska swoją równowagę i elastyczność.
Pielęgnacja i relaks w jednym.

 

 

Pantai Luar - MASAŻ STEMPLAMI

CZAS ZABIEGU: 60 minut / CENA: 100 zł

Masaż Pantai Luar zapewni Państwu niezapomniane doznania, dodatkowo aromat poprowadzi stronę błogiego snu. Dzięki niemu poczujecie się Państwo całkowite odprężeni. Zabieg ten ukoi zarówno ciało jak i zmysły.

Trzy peelingi. Ekspresowy zabieg upiększający Ella Bache

CZAS ZABIEGU: 90 minut / CENA: 155 zł

Zabieg wygładzająco - rozświetlający dla skór potrzebujących gruntownej odnowy, intensywnego nawilżenia. Nadaje skórze satynowej gładkości i blasku. Miękka, wygładzona i rozświetlona skóra, odzyska swoją równowagę i elastyczność.

MER & SENS TREATMENT

CZAS ZABIEGU: 90 minut / CENA: 145 zł

Ekskluzywny zabieg z wykorzystaniem gorących i zimnych kamieni: Zbawienny wpływ dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu współczesnego, zapracowanego człowieka. Likwiduje wszelkie napięcie, neutralizuje złą energię, przywraca dobre samopoczucie.

Wyprawa w głąb ziemi Ella Bache

CZAS ZABIEGU: 120 minut / CENA: 210 zł

Idealny zabieg kiedy twoja skóra potrzebuje dopieszczenia, kiedy ubrania, słońce i zimno czynią ją szorstką i suchą. Kiedy twoja skóra marzy o delikatności, komforcie i blasku. Peeling - masaż na bazie delikatnego, miodowego balsamu z mielonymi migdałami dostarcza nowych doznań i przyjemności, pozwalając jednocześnie na całkowitą regenerację skóry.

MASAŻ RELAKSACYJNY

CZAS ZABIEGU: 60 minut / CENA 98 zł

Zabieg ma za zadanie rozluźnić i rozmasować stres i napięcie gromadzone w naszych mięśniach.  Ciało wówczas boli, skóra jest napięta a mięśnie zbite.  Ten masaż daje duże poczucie zadowolenia i naprawdę jest skutecznym antystresantem. 

SWEET AND SAVOURY BODY SCRUB

CZAS ZABIEGU: 30 minut / CENA: 60 zł

Słodnko słony peeling do ciała. Zawarte w preparacie Qi-Marine i kwiat lotosu - łagodzą stres komórkowy, a brązowy cukier, sól morska i olejki eteryczne z basenu morza Śródziemnego doskonale usuwają zrogowaciały naskórek. Po użyciu skóra jest bardzo gładka i jędrna. Peeling pozostawia na skórze nietłusty film, dzięki któremu nie trzeba używać już balsamu.