Zarezerwuj swój czas na relaks

Przyjemność jest drogą do piękna

Masaże doskonale oddają nadrzędną ideę naszego salonu: skuteczność przede wszystkim, przyjemność ponad wszystko!
Masaże i rytuały na ciało w szybki i nieinwazyjny sposób dają widoczny i trwały efekt pielęgnacyjny.
Salon Urody Gross, przygotował serię nowoczesnych zabiegów, które kompleksowo ochronią i odżywią skórę, a przy tym dadzą ukojenie duszy.
Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Cię do świata, w którym troszczymy się o Twoje ciało, umysł i dobre samopoczucie. Nasze profesjonalne masaże relaksacyjne to nie tylko terapia dla ciała, ale także chwila wyjątkowego relaksu dla duszy.

Masaże Relaksacyjne w Salonie Urody Gross

O Naszych Masażach:

W Salonie Urody Gross kładziemy ogromny nacisk na jakość i indywidualne podejście do naszych klientów. Każdy zabieg jest starannie dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań, tworząc wyjątkowe doświadczenie relaksacyjne.

Korzyści Zabiegów:

  1. Redukcja stresu i napięcia: Nasze masaże relaksacyjne pomagają w redukcji codziennego stresu, rozluźniając napięte mięśnie i wprowadzając uczucie głębokiego relaksu.

  2. Poprawa krążenia krwi: Delikatne ruchy masażystki stymulują krążenie krwi, co wspomaga lepsze dostarczanie skórze składników odżywczych i tlenu.

  3. Zwiększenie elastyczności mięśni: Regularne masaże relaksacyjne przyczyniają się do zwiększenia elastyczności mięśni, co może pomóc w poprawie zakresu ruchu i zmniejszeniu bólu mięśniowego.

  4. Ułatwienie zasypiania: Masaż relaksacyjny może być doskonałym narzędziem w walce z bezsennością, pomagając w uzyskaniu głębokiego i spokojnego snu.

Nasza Oferta Masaży Relaksacyjnych:

  1. Masaż klasyczny ciała: Tradycyjna technika masażu relaksacyjnego, której celem jest redukcja napięcia mięśniowego i stresu.

  2. Masaż klasyczny pleców: Masaż klasyczny pleców pomaga w redukcji ogólnego napięcia, przynosząc uczucie spokoju i relaksu.

  3. Masaż ciepłymi stempami: Ciepłe stemple łączące się z delikatnymi ruchami masażystki tworzą niezwykle relaksujące doświadczenie.

  4. Rutał relaksacyjny: Stworzonego z myślą o regeneracji i odprężeniu. Ten pełen luksusu zabieg nie tylko pielęgnuje Twoją skórę, ale także zapewnia chwilę błogiego oderwania się od codziennego zgiełku.

  5. Masaż relaksacyjny na oliwie: Zabiegu, który połączy w sobie dobroczynne właściwości masażu z bogactwem odżywczych składników oliwy. To nie tylko chwila relaksu, ale także intensywna pielęgnacja dla Twojej skóry

  6. Masaż relaksacyjny na peelingu: To połączenie głębokiej eksfoliacji z delikatnym masażem, które nie tylko odświeża Twoją skórę, ale także przynosi błogi relaks i harmonię zmysłów.

Zarezerwuj Swój Czas na Relaks!

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych masaży relaksacyjnych, które są prawdziwą ucieczką od codziennego zgiełku. Zarezerwuj swój czas na relaks już dziś, a nasz zespół zatroszczy się o to, aby każdy moment w Salonie Urody Gross był dla Ciebie wyjątkowy.

Poczuj się swobodnie skontaktować się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji czy umówienia się na wizytę. Czekamy na Ciebie!

Presoterapia
Presoterapia działa jak drenaż limfatyczny. Redukuje cellulit, stymuluje naturalną detoksykację, daje poczucie lekkości.  Zabiegi pobudzają układ limfatyczny, wpływając na lepsze natlenienie tkanek, oczyszczanie organizmu z toksyn oraz eliminację zastojów i obrzęków....
Arosha - bandażowanie ciała
Bandaże Arosha programy antycellulitowe Ekspresowe Programy Arosha to gotowe procedury zabiegowe opracowane we współpracy z ekspertami z najlepszych gabinetów kosmetycznych z całego świata. Odpowiednio dobrane składniki aktywnie wnikają szybko w głębokie warstwy...
Zamykanie naczynek
NOWY LASER DO ZAMYKANIA NACZYNEK NA TWARZY I NOGACH! NOWOŚĆ w Salonie Urody Gross-wysokiej klasy laser medyczny Ascepion Quadro Pro Yellow do skutecznego, bezpiecznego zamykania naczynek na całym ciele. Duża moc lasera gwarantuje skuteczność a europejskie certyfikaty bezpieczeństwo. Laser...
Permanentna korekta brwi
Łuk brwiowy w idealnym wydaniu   Ombre, metodą piórkową czy hybrydową? Teraz masz wybór! Wszystko po to, by Twoje brwi były doskonałością samą w sobie. Tym bardziej, że znamy sposób na długotrwałe piękno. Trend w kosmetologii się nie zmienia –...
ABC depilacji
ABC depilacji Zbędne włosy są tematem, który dotyczy każdej z nas, w każdym wieku . Przyznacie, że ciemne włosy są krępujące, więc…. czas się ich pozbyć. Skutecznie! Młode kobiety - a także panie, którym po prostu się spieszy - często wybierają doraźne,...
Fala radiowa RF- termolifting twarzy
NOWOŚĆ Zabieg z użyciem fal radiowych RF to jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod znanych współczesnej kosmetologii, która w sposób wybitny wygładza i ujędrnia skórę. Głowica urządzenia emitujące wiązkę fali radiowej, przenika w głąb...
Mezoterapia mikroigłowa - zobacz film
Sezon koktajlowy jest oficjalnie rozpoczęty. Bombę substancji odżywczych teraz można zamówić nie tylko w restauracji, ale… w salonie kosmetycznym. Adres zamówienia? Głębokie warstwy skóry. Postać? Skoncentrowany koktajl. Sposób podania? Stymulacja...