Pielęgnacja stóp

W naszym gabinecie możesz zrobić bezpieczny pedicure. Spełniamy wszelkie wymogi higieniczne i sanitarne.

Dbamy o bezpieczeństwo w zakresie dezynfekcji i sterylizacji, przed zabiegiem, podczas oraz bezpośrednio po nim. Sterylność, czystość i higiena wykonywanych zabiegów - to dla nas priorytet. W trakcie zabiegów pedicure używamy środków do dezynfekcji skóry oraz  jednorazowych: worków do moczenia stóp, ręczników, rękawiczek, w razie potrzeby masek. Preferujemy pracę z użyciem specjalistycznej frezark ( chyba że klient woli pracę ręczną ), której końcówki, frezy, są poddawane jałowej sterylizacji. Nasz nowoczesny autoklaw (to najskuteczniejsza forma sterylizacji) daje możliwość sterylizacji zbiorczej oraz pakietowania narzędzi. Na życzenie klienta, możemy również wykonać sterylizacje (z pakietowaniem ) jego własnych narzędzi- przyniesionych z domu - tuż po wykonanym pedicure.

PEDICURE LECZNICZY

CZAS ZABIEGU: 1 godz / CENA: 98 - 130 zł
CENA odciski, modzele 40 - 60

Jest połączeniem pedicure kosmetycznego z odpowiednio dobraną metodą usunięcia poszczególnych zmian. Pedicure leczniczy polecamy w przypadku występowania: bolesnych odcisków, modzeli, nagniotków, pękających pięt, wrastających paznokci, uszkodzonych paznokci. Pedicure leczniczy zaczynamy od wywiadu z klientem oraz analizy problemu. Zabieg wykonujemy przy użyciu najwyższej jakości sterylnych urządzeń - z frezami ścierającymi oraz specjalistycznych preparatów-marki Gewohl, przeznaczonych do pielęgnacji problematycznych stóp. Poza odpowiednio dobraną kuracją gabinetową, uzyskasz odpowiednie wskazówki, które w przyszłości pomogą Ci zapobiec powstaniu na skórze bolesnych zmian. Możesz także, w naszej drogerii, nabyć niezbędne preparaty do pielęgnacji stóp w domu, specjalistyczne żelowe korektory: nakładki i gumki   ochronne, poduszki przeciwuciskowe na śródstopie i haluksy-wszytko by ulżyć Twoim stopom.

PEDICURE KOSMETYCZNY

CZAS ZABIEGU: 1 godz / CENA: 100 zł
Pedicure Hybrydowy 123 zł
Pedicure + żel na stopach 125 zł

Bardzo przyjemny zabieg pielęgnacyjny, zaczynający się od odprężającej kąpieli stóp w aromatycznej soli, zmyciu lakieru, skróceniu, opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci, oraz wypielęgnowaniu skórek. W jego skład wlicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt- wszystkie wymienione czynności, wykonywane są frezarką z odpowiednimi końcówkami ścierającymi, które nie stymulują nadmiernego rogowacenia naskórka. Pedicure zakończony jest  manualnym masażem oraz ewentualnie polakierowaniem paznokci- paniom, a  panom- wypolerowaniem płytki paznokcia. Pedicure kosmetyczny daje wspaniałe poczucie lekkości i niesłychany komfort stopom.

PEDICURE SPA

CZAS ZABIEGU: 1,5 godz / CENA: 125 zł

Relaksujący i kojący zabieg: połączenie masażu, zapachu olejków aromaterapeutycznych i ciepła. Charakterystyczna dla zabiegu jest wzbogacona pielęgnacja. Oprócz podstawowych czynności: aromatycznej kąpieli stóp, opiłowania i skrócenia paznokci, pielęgnacji skórek, starciu zgrubiałego naskórka z pięt- obejmuje także, peeling usuwający wysuszony naskórek z całych stóp oraz głębokie nawilżanie, dzięki zastosowaniu odżywczej maski lub parafiny. Uwieńczeniem tego odprężającego rytuału jest masaż.