RECENZJA

Perfekcja w stylizacji rzęs

Zawsze chciałaś mieć piękne, długie i gęste rzęsy? Masz obawy bo nie wiesz czy to zabieg dla Ciebie? Lub zdecydowałaś się na zagęszczenie rzęs metodą 1:1, ale nie jesteś zadowolona z efektu? My rozwiejemy Twoje wątpliwości. Wydobywamy naturalne piękno oczu, które stają się większe, świeższe i wyrazistsze.

Metoda profesjonalnej stylizacji rzęs, wykonana przez nasząwykwalifikowaną i doświadczoną kosmetyczkę, gwarantuje piękne i zachwycające rzęsy. Rzęsy, które nie sprawią ci kłopotu i pozwolą czuć się zjawiskowo zaraz po przebudzeniu.

Jednym z ważniejszych elementów, na które zwracamy uwagę w stylizacji oka jest analizajego kształtu i dobór odpowiedniej długości rzęs do ruchomej części powieki. Jest to niesłychanie ważne, jednak stylistki rzęs zaniedbują te elementy. Częstowidzimy kobiety, którym doczepiono za grube i za długie rzęsy. Oko wówczas wygląda bardzo ciężko, a rzęsy się plączą. Klientka odczuwa dyskomfort i nie jest zadowolona z efektu.

Przedłużaj rzęsy tylko u doświadczonej kosmetyczki, legitymującej się odpowiednim Certyfikatem

Dzisiaj kosmetyczka Salonu Urody Marzena Gross zaprezentuje prawidłową i profesjonalną stylizację oka wykonaną metodą 1:1. W praktyce oznacza to doklejanie jednej rzęsy jedwabnej bądź syntetycznej do jednej rzęsy naturalnej.

Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs jest zabiegiem bezpiecznym i łagodnym nawet dla najwrażliwszych oczu - pod warunkiem, że jest wykonywany na certyfikowanych produktach.

Przygotowanie do zabiegu

Pierwszym krokiem jest analiza kształtu oka. Poznajemy oczekiwania klientki i przedstawiamy naszą propozycję, która pozwoli uzyskać optymalny efekt. Podkreślenie kształtu i piękna oka, wiąże się z dobraniem odpowiedniej długości rzęs. Po tym elemencie, przechodzimy do kosmetyki i rozpoczynamy zagęszczanie rzęs.

Na czym polega zabieg? Kosmetyczka rozdziela poszczególne - pojedyncze naturalne rzęsy i do każdej z nich doczepia specjalistycznym klejem rzęsę sztuczną, w ten sposób zagęszczając cały łuk rzęs. Niesłychanie ważne jest dokładne rozdzielenie naturalnych rzęs, tak aby wybrać tę właściwą o do niej dokleić rzęsę syntetyczną. Aby uzyskać maksymalny efekt, doczepiamy od 80 do 120 rzęs.

Jak widać doklejanie rzęs wymaga dużej wprawy i precyzji i wcale nie jest rzeczą prostą. Zabieg powinien być wykonywany w określonych warunkach higienicznych, przy dobrym oświetleniu, bez pośpiechu w warunkach komfortowych dla klientki.

Oko klientki zmienia kształt

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs to jeden z zabiegów, które klientki pokochały natychmiast. To idealne rozwiązanie dla pań prowadzących aktywny tryb życia, kochających modę, kobiet nowoczesnych lub ceniących tradycje. Starszych i młodszych, wszystkich, które pragną mieć piękne oczy.

Rzęsy, które polecamy są wytrzymałe, odporne na wilgoć, elastyczne a przy tym wyglądają naturalnie i lekko. Profesjonalnie nałożone nie obciążają Twoich naturalnych rzęs i nie powodują uczucia dyskomfortu. Po aplikacji rzęs nie musisz rezygnować z sauny, pływania a do pielęgnacji potrzebujesz tylko mleczka do demakijażu - wyłączając produkty tzw. dwufazowe i tych o oleistej konsystencji.

Rzęsa doklejana wypada w procesie starzenia się rzęsy naturalnej

Proces gubienia doczepionych rzęs zależy od wypadania Twoich naturalnych. W naturalnych procesie starzenia rzęsy wypadają by dać miejsce na wzrost nowym rzęsom. Profesjonalnie przyklejone rzęsy będą rzedły stopniowo, w rytmie gubienia Twoich własnych rzęs.

Dopełniaj rzęsy co 4 tygodnie

W skutek naturalnego pojedynczego wypadania Twoich rzęs, zgubisz także te syntetyczne. Zatem aby zachować piękny kształt oka wymodelowany przez zagęszczone rzęsy, należy uzupełnić ich ubytki. By cieszyć się stale z pięknych oczu, dopełniaj rzęsy regularnie.

Rzęsy przedłużane metodą 1:1 mogą wydłużyć się nawet o 100%

Po relaksującym zabiegu trwającym średnio 1.5 godziny klienta może cieszyć się z długotrwałego efektu, pięknych długich rzęs. Dopełnianie rzęs trwa zaś od 40 do 60 minut.

Przyciągaj swoim spojrzeniem wzrok innych. Stylizacja rzęs to nowatorska metoda na podkreślenie piękna każdych oczu. Wykazujemy maksymalną staranność w dążeniu do perfekcji. Wysoki poziom umiejętności naszej kosmetyczki jest zweryfikowany certyfikatami i zadowoleniem klientek, które wracają do naszego salonu by zabieg powtórzyć. Ty również podaruj swoim oczom piękno.