RECENZJA

Przyjemność jest drogą do piękna

Jesienny relaks w Salonie Urody Marzena Gross

Masaże doskonale oddają nadrzędną ideę naszego salonu: skuteczność przede wszystkim, przyjemność ponad wszystko! Masaże i rytuały na ciało w szybki i nieinwazyjny sposób dają widoczny i trwały efekt pielęgnacyjny. Salon Urody Marzena Gross, przygotował serię nowoczesnych zabiegów, które kompleksowo ochronią i odżywią skórę, a przy tym dadzą ukojenie duszy w chłodne, jesienne dni.

Smaki najdalszych zakątków świata przenosimy do naszego gabinetu. Indonezja, Polinezja, morze, wulkany i kamienie – wszystko to co najlepsze i najtrudniejsze do zdobycia, zamykamy w preparatach przeznaczonych do pielęgnacji ciała. Wykorzystujemy drogocenne składniki koziego mleka, chińską śliwkę, perłę i aloes.

Jesienna oferta zabiegów na ciało w Salonie Urody Marzena Gross, skierowana jest do osób, które są spięte, potrzebują pielęgnacji i odrobiny luksusu. Walczymy z jesienną depresją - pokazujemy, że czas spędzony w zaciszu naszego salonu, to chwila którą możesz poświęcić tylko sobie. Skuteczność oferowanych przez nas zabiegów pokazuje, że masaże są najlepszą niechirurgiczną metodą na wyrzeźbienie ciała, poprawę wyglądu i nastroju. Oto zabiegi, które szczególnie polecamy gościom naszego salonu.


Masaż stemplami

Pantami Luar jest indonezyjskim masażem, do którego wykorzystuje się specjalne bawełniane „stemple” wypełnione ziołami i przyprawami. Kosmetyczka zanurza stemple w gorącym oleju, który intensyfikuje wydzielanie aromatu. Gdy temperatura stempli jest wysoka, masażystka wykonuje szybkie krótkie ruchy, gdy spada do ok. 60 st. C nacisk jest większy i wolniejszy. Po krótkim kontakcie ze stemplem o wysokiej temperaturze ciało wysyła błyskawicznie informację do centralnego układu nerwowego, który w odpowiedzi uruchamia mechanizmy regenerujące.

Korzyści: niebywałeodprężenie, poprawa krążenia, usunięcie toksyn z organizmu, głębokie nawilżenie i odżywienie skóry, które utrzymuje się na skórze kilka dni.


Masaż polinezyjski

To masaż całego ciała z elementami masażu Lomi- Lomi oraz polinezyjskich technik. Ten tradycyjny zabieg polega na mocnych, powolnych i rytmicznych ruchach przedramionami. Mieszkańcy Polinezji wykonują go z użyciem olejku Monoi najczęściej na plażach, gdzie ciało ma kontakt z gorącym piaskiem. Ciepłe stemple z piaskiem, uwodzicielski zapach olejku Mahana Massage Oil, to wszystko co wprawia klienta w doskonałe samopoczucie.

Korzyści: błyskawiczne usunięcie napięcia z okolic karku, ramion i części lędźwiowych, odżywienie skóry, uelastycznienie stawów, usunięcie toksyn. O tym masażu nie zapomnisz nigdy.


Masaż kamieniami

Do tego zabiegu wykorzystujemy kamienie o przeciwnych temperaturach, które pochodzą z dwóch źródeł. Istotą masażu jest podgrzewanie kamieni bazaltowych pochodzenia wulkanicznego i chłodzenie kamieni narzutowych pochodzenia morskiego. Oba rodzaje mają aktywne zastosowanie, nie tylko przez położenie ich w precyzyjnych punktach, ale też używane do samego masowania. Podgrzanie kamieni powoduje, że lepiej się ślizgają czyniąc masaż wolniejszym i delikatniejszym. Rodzaj ruchów, rytm i właściwości kamieni powodują, że relaks jest unikalny i całkowity. Gesty są powolne, krążące, spiralne. Masaż kamieniami to połączenie drenażu, aromaterapii, akupresury i termoterapii.

Korzyści: ukojenie i wyciszenie, rozgrzanie organizmu, korzystny przy nadciśnieniu tętniczym, leczy bezsenność, ogranicza cellulit.


Terapia SPA: Kozie mleko i Lyhee

Ratunek dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Skład linii obfituje w wyselekcjonowane surowce naturalne o działaniu odżywczym, łagodzący: kozie mleko, liczi, perła, iricalmin, czyli roślinny biokompleks o działaniu kojąco-ochronnym i aloes . Przyjemny, luksusowy rytuał zapewnia nawet najbardziej wymagając skórze natychmiastowe uczucie ukojenia, nawilżenia i długotrwałego komfortu . Zabieg szczególnie polecany dla posiadaczek skóry suchej, wrażliwej, cery alergicznej skłonnej do podrażnień.

Korzyści: działa przeciwstarzeniowo, nawilżająco, łagodzi podrażnienia. Przyjemny pielęgnacyjny zabieg, łączący w sobie wszystkie elementy rytuału: intensywny peeling, dobry masaż całego ciała i maska odżywcza.


Terapia SPA: Kawa

Wysoce aktywna linia, ukierunkowana na wyszczuplanie i walkę z cellulitem. Duże stężenie zintegrowanych substancji czynnych, takich jak wyciąga kawowy, algi i wyciąg z hebanu gwarantują skuteczność zabiegów i błyskawiczne efekty. Zabieg bardzo przyjemny, łączący walkę z krągłościami w smakowitych aromatach kawy.

Korzyści: redukcja tkanki tłuszczowej, eliminacja toksyn oraz nadmiaru wody z tkanek. Przyjemne nawilżenie i aromat skóry utrzymujący się długo.

Wampirzy lifting – rewolucja w medycynie estetycznej
Być może „wampirzy lifting” brzmi dla Ciebie złowrogo, ale nie masz się czego obawiać. Groźnie będzie jedynie dla Twoich zmarszczek, mało jędrnej skóry, czy blizn. Potocznie „wampirzym liftingiem” nazywany jest właśnie zabieg osoczem bogatopłytkowym. Tym,...
Wiosenna pielęgnacja
WIOSENNA ODNOWA TWOJEJ SKÓRY Przesuszenie spowodowane mrozami i ogrzewaniem niekorzystanie wpływa na wygląd każdej cery. Skóra jest szara, często łuszcząca i pozbawiona blasku. Nadchodzące wiosenne miesiące to najodpowiedniejszy czas na bezpiecznie i intensywnie...
Wyszczuplanie - modelowanie sylwetki
Szczupła i… szczęśliwa, piękna, zdrowa, młodsza...? Jaki przymiotnik jest ci najbliższy? Jak odmłodnieć w kilka sekund? Nie którzy mówią, że wystarczy szczery uśmiech! My wiemy, że prawda jest inna, ale dziś nie o tym...W tym tekście znajdziesz receptę jak...
Fala radiowa RF- termolifting twarzy
NOWOŚĆ Zabieg z użyciem fal radiowych RF to jedna z najskuteczniejszych, nieinwazyjnych metod znanych współczesnej kosmetologii, która w sposób wybitny wygładza i ujędrnia skórę. Głowica urządzenia emitujące wiązkę fali radiowej, przenika w głąb...
Mezoterapia mikroigłowa - zobacz film
Sezon koktajlowy jest oficjalnie rozpoczęty. Bombę substancji odżywczych teraz można zamówić nie tylko w restauracji, ale… w salonie kosmetycznym. Adres zamówienia? Głębokie warstwy skóry. Postać? Skoncentrowany koktajl. Sposób podania? Stymulacja...