RECENZJA

Przyjemność jest drogą do piękna

Jesienny relaks w Salonie Urody Marzena Gross

Masaże doskonale oddają nadrzędną ideę naszego salonu: skuteczność przede wszystkim, przyjemność ponad wszystko! Masaże i rytuały na ciało w szybki i nieinwazyjny sposób dają widoczny i trwały efekt pielęgnacyjny. Salon Urody Marzena Gross, przygotował serię nowoczesnych zabiegów, które kompleksowo ochronią i odżywią skórę, a przy tym dadzą ukojenie duszy w chłodne, jesienne dni.

Smaki najdalszych zakątków świata przenosimy do naszego gabinetu. Indonezja, Polinezja, morze, wulkany i kamienie – wszystko to co najlepsze i najtrudniejsze do zdobycia, zamykamy w preparatach przeznaczonych do pielęgnacji ciała. Wykorzystujemy drogocenne składniki koziego mleka, chińską śliwkę, perłę i aloes.

Jesienna oferta zabiegów na ciało w Salonie Urody Marzena Gross, skierowana jest do osób, które są spięte, potrzebują pielęgnacji i odrobiny luksusu. Walczymy z jesienną depresją - pokazujemy, że czas spędzony w zaciszu naszego salonu, to chwila którą możesz poświęcić tylko sobie. Skuteczność oferowanych przez nas zabiegów pokazuje, że masaże są najlepszą niechirurgiczną metodą na wyrzeźbienie ciała, poprawę wyglądu i nastroju. Oto zabiegi, które szczególnie polecamy gościom naszego salonu.


Masaż stemplami

Pantami Luar jest indonezyjskim masażem, do którego wykorzystuje się specjalne bawełniane „stemple” wypełnione ziołami i przyprawami. Kosmetyczka zanurza stemple w gorącym oleju, który intensyfikuje wydzielanie aromatu. Gdy temperatura stempli jest wysoka, masażystka wykonuje szybkie krótkie ruchy, gdy spada do ok. 60 st. C nacisk jest większy i wolniejszy. Po krótkim kontakcie ze stemplem o wysokiej temperaturze ciało wysyła błyskawicznie informację do centralnego układu nerwowego, który w odpowiedzi uruchamia mechanizmy regenerujące.

Korzyści: niebywałeodprężenie, poprawa krążenia, usunięcie toksyn z organizmu, głębokie nawilżenie i odżywienie skóry, które utrzymuje się na skórze kilka dni.


Masaż polinezyjski

To masaż całego ciała z elementami masażu Lomi- Lomi oraz polinezyjskich technik. Ten tradycyjny zabieg polega na mocnych, powolnych i rytmicznych ruchach przedramionami. Mieszkańcy Polinezji wykonują go z użyciem olejku Monoi najczęściej na plażach, gdzie ciało ma kontakt z gorącym piaskiem. Ciepłe stemple z piaskiem, uwodzicielski zapach olejku Mahana Massage Oil, to wszystko co wprawia klienta w doskonałe samopoczucie.

Korzyści: błyskawiczne usunięcie napięcia z okolic karku, ramion i części lędźwiowych, odżywienie skóry, uelastycznienie stawów, usunięcie toksyn. O tym masażu nie zapomnisz nigdy.


Masaż kamieniami

Do tego zabiegu wykorzystujemy kamienie o przeciwnych temperaturach, które pochodzą z dwóch źródeł. Istotą masażu jest podgrzewanie kamieni bazaltowych pochodzenia wulkanicznego i chłodzenie kamieni narzutowych pochodzenia morskiego. Oba rodzaje mają aktywne zastosowanie, nie tylko przez położenie ich w precyzyjnych punktach, ale też używane do samego masowania. Podgrzanie kamieni powoduje, że lepiej się ślizgają czyniąc masaż wolniejszym i delikatniejszym. Rodzaj ruchów, rytm i właściwości kamieni powodują, że relaks jest unikalny i całkowity. Gesty są powolne, krążące, spiralne. Masaż kamieniami to połączenie drenażu, aromaterapii, akupresury i termoterapii.

Korzyści: ukojenie i wyciszenie, rozgrzanie organizmu, korzystny przy nadciśnieniu tętniczym, leczy bezsenność, ogranicza cellulit.


Terapia SPA: Kozie mleko i Lyhee

Ratunek dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Skład linii obfituje w wyselekcjonowane surowce naturalne o działaniu odżywczym, łagodzący: kozie mleko, liczi, perła, iricalmin, czyli roślinny biokompleks o działaniu kojąco-ochronnym i aloes . Przyjemny, luksusowy rytuał zapewnia nawet najbardziej wymagając skórze natychmiastowe uczucie ukojenia, nawilżenia i długotrwałego komfortu . Zabieg szczególnie polecany dla posiadaczek skóry suchej, wrażliwej, cery alergicznej skłonnej do podrażnień.

Korzyści: działa przeciwstarzeniowo, nawilżająco, łagodzi podrażnienia. Przyjemny pielęgnacyjny zabieg, łączący w sobie wszystkie elementy rytuału: intensywny peeling, dobry masaż całego ciała i maska odżywcza.


Terapia SPA: Kawa

Wysoce aktywna linia, ukierunkowana na wyszczuplanie i walkę z cellulitem. Duże stężenie zintegrowanych substancji czynnych, takich jak wyciąga kawowy, algi i wyciąg z hebanu gwarantują skuteczność zabiegów i błyskawiczne efekty. Zabieg bardzo przyjemny, łączący walkę z krągłościami w smakowitych aromatach kawy.

Korzyści: redukcja tkanki tłuszczowej, eliminacja toksyn oraz nadmiaru wody z tkanek. Przyjemne nawilżenie i aromat skóry utrzymujący się długo.