RECENZJA

A gdyby tak obudzić się szczuplejszą?

Piękniejszą, zdrowszą, bardziej zrelaksowaną? Nowe technologie w kosmetologii dają taką szansę. Zabiegi wyszczuplające nie tylko redukują cellulit i szybko zmniejszają obwód ciała, ale są też doskonałą okazją do odprężenia. Od kilku do kilkunastu centymetrów mniej, bez diety i treningów – jest już możliwe. I chociaż do lata została jeszcze chwila - nie warto jej odkładać na później, bo szczuplejsza i szczęśliwsza możesz być już teraz. Gdzie zatem udać się na wiosenny relaks? - Wolne łóżka w Salonie Urody Marzeny Gross.

Co jest na fali?

Skuteczne odchudzanie to przyspieszanie metabolizmu, ujędrnianie skóry i usuwanie toksyn. Dziś wszystkie te cele jesteśmy w stanie szybko osiągnąć przy użyciu fali akustycznej AWT. Na czym polega zabieg uderzeniowy? Podczas jednej sesji rozbijamy tłuszcz, który zostaje wydrenowany, tak, aby mógł ulec metabolizmowi w wątrobie. Metoda ta pozwala zmniejszyć obwód ud, brzucha, bioder, pośladków i ramion. Fala działa na regenerację włókien kolagenowych oraz ich napięcie, odbudowę i przyrost. Zabieg skierowany jest do osób w każdym wieku, również młodych mam. Efekty widoczne są w krótkim czasie, ponieważ fala działa na złogi tłuszczu w ciągu trzech dni. Już pod koniec wizyty można poczuć ulgę. To dzięki masażowi limfatycznemu, który sprawnie odprowadza wodę z tkanek, redukując tym samym obrzęki. Zabieg stanowi część programu medycznego STOP CELLULIT i jest całkowicie bezpieczny.

Pomarańczowa rewolucja

Cellulit - zmora wszystkich kobiet, to efekt wielu czynników, zarówno hormonalnych, jak i tych czysto fizycznych – braku ruchu, czy nadmiernego gromadzenia wody w organizmie. Drogeryjne kosmetyki nie są w stanie skutecznie wyeliminować tego problemu, ponieważ jego istota leży w niewydolności układu limfatycznego. Tu pomóc może masaż próżniowy. Zabieg z wykorzystaniem techniki Body Heath, polega na zasysaniu skóry na poziomie tkanki podskórnej. Następstwem tego jest usunięcie nadmiaru płynów, wygładzenie skóry, jej ujędrnienie i napięcie. Grubość tkanki tłuszczowej jest zmniejszona, a charakterystyczne zgrubienia i nierówności znikają. Osoby, które poddają się zabiegowi zauważają odczuwalnie większą elastyczność i sprężystość skóry. Taki efekt sprawia, że ciało na długi czas cieszy nas dobrą kondycją i atrakcyjnym wyglądem.