RECENZJA

Fotoodmładzanie: Nieinwazyjna odnowa skóry.

Coco Chanel mówiła: Miłość chroni przed starością. My dodajemy, że troska o piękną i zdrową skórę pozwala zatrzymać młodość. Wykorzystujemy terapię światłem pulsacyjnym do wygładzenia zmarszczek. Skuteczność maszyny VPL TM potwierdzają specjaliści światowych klinik. Przenieśliśmy tę innowacyjną metodę do naszego salonu. Efekty terapii okazały się spektakularne. Salon Urody Marzena Gross prezentuje film: Zabieg Fotoodmładzania przy użyciu urządzenia VPL TM.

VPL TM to urządzenie najnowszej generacji do emisji niejonizującej energii w głąb skóry. Urządzenie daje możliwość wykonywania specjalistycznych zabiegów na wiele części ciała, poprawiających znacznie stan i wygląd skóry. Jednym z nich jest zabieg Fotoodmładzania, w trakcie którego głowica emituje bardzo silną wiązkę światła, która jest dostarczana na skórę poprzez żel optyczny. VPL stosuje się najczęściej do regeneracji dojrzałej skóry, wygładzania zmarszczek, rozjaśniania przebarwień oraz jako intensywny zabieg odmładzający na twarz, szyję, dekolt i dłonie. Odmładzająca terapia VPL daje bardzo dobre wyniki zabiegowe, bez zbędnego bólu i powikłań. Skóra po zabiegach jest dużo młodsza, gładsza, ze zmniejszonymi porami, wyraźnie zrewitalizowaną powierzchnię skóry dzięki stymulacji produkcji nowego kolagenu.

Fotoodmładzanie to termin dobrze znany w kosmetologii. Wysoka skuteczność tego zabiegu pozwoliła profesjonalistom porównać go do zabiegów wygładzających zmarszczki przy pomocy Botoxu. I właśnie dzisiaj zaprezentujemy Państwu ten niezwykle skuteczny zabieg.

Fotoodmładzanie jako alternatywa dla Botoxu

Dla bezpieczeństwa przed zabiegiem kosmetolog przeprowadza konsultację z klientką. W trakcie rozmowy oceniamy stan skóry pacjentki, omawiamy problem, z którym do nas trafiła i jej oczekiwania co do zabiegu. Ważnym elementem konsultacji jest upewnienie się, czy nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu.

Dopiero po pozytywnej weryfikacji możliwe jest wykonanie zabiegu Fotoodmładzania.

Kluczowe w terapii VPL jest dobranie odpowiedniej długości wiązki światła, aby doszła ona do głębokich warstw skóry. Optymalna długość wiązki do odnowy skóry to 530-950 nm. Ta długość fali zapewnia nam skuteczną penetrację i dostęp do fibroblastów znajdujących się aż w skórze właściwej. Światło emitowane jest pulsacyjnie, dzięki czemu zabieg jest bezpieczny dla skóry, nie powoduje jej nadmiernego przegrzania ani powikłań w postaci poparzeń..

Fotoodmładzanie – bezpieczny zabieg, bez powikłań!

Zabieg wykonywany jest w specjalnych ochronnych okularach, które zabezpieczają oczy przed zbyt silnym impulsem światła. Dla lepszego przewodzenia impulsów świetlnych, miejsca poddawane zabiegowi smarujemy żelem. Przykładając aplikator do skóry emitujemy wiązki fali głęboko w skórę. Klientka w trakcie krótkich strzałów światłem odczuwa lekkie ciepło. Odczucie to jest niewielkie i nie wymaga znieczulenia. Zabieg Fotoodmładzania jest krótki, bezbolesny i może być wykonywany według Twoich, indywidualnych potrzeb.

Fotoodmładzanie jako zabieg na pojedyncze okolice

Możemy wykonać zabieg na pojedyncze okolice zmienione przez zmarszczki:

  • kurze łapki,
  • bruzdę nosowo-wargową
  • zmarszczki podłużne na czole,

Intensywny zabieg przeciw starzeniu

  • terapia silnie podciąga owal policzków tzw. chomiki
  • napina skórę na szyi
  • wygładza dekolt
  • odmłodzenie skóry dłoni.

Fotoodmładzanie z użyciem VPL zmieni Twoją skórę bardzo skutecznie, bez bólu, złuszczania i poparzeń. Ogromnym atutem tego zabiegu jest jego krótki czas wykonania oraz brak silnego podrażnienia bezpośrednio po zabiegu dzięki. Skóra poddana penetracji VPL szybko dochodzi do siebie.

O Fotoodmładzanie wybranej okolicy możesz poprosić przed każdym zabiegiem kosmetycznym, co w dużym stopniu podniesie skuteczność zabiegową każdej kuracji pielęgnacyjnej lub potraktować je jako samodzielną, bardzo skuteczną terapię przeciw starzeniu. Zabieg polecamy kobietom jak i mężczyznom.